Menu

Pomysł Na Biznes Kosmetyczny,czyli MLM

Witaj na Blogu Pomysł Na Biznes,czyli MLM! tutaj dowiesz się, jak założyć Kartę rabatową Oriflame oraz jak łatwo zostać klientką lub konsultantką Oriflame.Dowiesz się również dlaczego warto zacząć być swoim własnym szefem!

Astaksantyna-5 powodów, by codziennie ją zażywać!

maciejpastewka

Astaksantyna jest zalecana przez wielu ekspertów w dziedzinie zdrowia, m.in. również przez Suzy Cohen - znaną amerykańską farmaceutkę, autorkę bestsellerów i felietonistkę. Oto pięć powodów, dla których jej zdaniem warto zażywać codziennie suplementy astaksantyny:Znalezione obrazy dla zapytania astaksantyna oriflame

 1.  Astaksantyna może pomóc złagodzić ból i stan zapalny

  Astaksantyna jest silnym środkiem przeciwbólowym przeciwzapalnym, blokuje substancje chemiczne w organizmie, które sprawiają, że krzyczysz "ała!" Więcej, astaksantyna redukuje związki przeciwzapalne, które napędzają wiele chorób przewlekłych. Mimo że jest w 100 procentach naturalna, astaksantyna działa jak niektóre leki przeciwbólowe na receptę, ale bez ryzyka uzależnienia, krwawienia z przewodu pokarmowego lub zgagi. Dokładniej mówiąc, blokuje ona enzymy COX 2 podobnie jak Celebrex , lek na zapalenie kości i stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, bolesne miesiączkowanie. W rzeczywistości, astaksantyna działa dobrze z Celebrexem – byłoby więc mądrze zażywać obie substancje, jeśli twój lekarz zatwierdza astaksantynę.

  Naturalna astaksantyna wpływa nie tylko na szlaku COX 2, tłumi poziom tlenku azotu w surowicy, interleukiny 1B, prostaglandyny E2, C reaktywnego (CRP) i TNF-alfa (czynnik martwicy nowotworów alfa), a wszystko to zostało udowodnione. Naturalna astaksantyna wykazała właściwości zmniejszające poziom CRP o ponad 20 procent w ciągu zaledwie ośmiu tygodni; nie znam leku na receptę, który to potrafi! Nawet American Heart Association twierdzi, że CRP jest kluczowym wskaźnikiem choroby serca.

 2.  Astaksantyna pomaga zwalczyć zmęczenie 

  Astaksantyna zapewnia doskonałą rekonwalescencję po wysiłku fizycznym. Tak jak łosoś heroicznie płynie pod prąd, tak astaksantyna może pomóc sportowcom zrobić wszystko. Czysta naturalna astaksantyna może się przyczynić do odbudowy mięśni, zwiększenia wytrzymałości i podniesienia poziomów energetycznych.

 3.  Astaksantyna wspiera zdrowie oczu

  Pamiętacie słynną piosenkę " I can see clearly now, the rain is gone..." No cóż, ten utwór kojarzy się z astaksantyną. Posiada unikalną zdolność do pokonywania przeszkód i docierania do siatkówki. Dobrze zaprojektowane badania kliniczne wykazały, że astaksantyna pomaga w retinopatii cukrzycowej, zwyrodnieniu plamki żółtej, wysiłku i zmęczeniu oczu i widzenie w najdrobniejszych szczegółach.

 4.  Astaksantyna czyści komórki

  Astaksantyna jest klasą samą w sobie, jeśli chodzi o zasięg przeciwutleniaczy, ponieważ dostaje się do każdej komórki ciała. Jej unikalne właściwości molekularne lipofilowe i hydrofilowe pozwalają jej objąć całą komórkę - jeden koniec cząsteczki astaksantyny zabezpiecza część rozpuszczalną w tłuszczach komórki, a drugi koniec chroni rozpuszczalną w wodzie część tej komórki. Można by pomyśleć o tym jak o pełnym przytuleniu komórki!

  Naturalna astaksantyna jest wyjątkowo mocna w hartowaniu tlenu singletowego. Badanie z 2007 analizowano kilka popularnych antyoksydantów i ich moc antyoksydacyjną. To badanie wykazało, iż astaksantyna była 6000 razy silniejsza niż witaminy C, 800 razy silniejsza od koenzymu Q10, 550 razy silniejsza niż katechiny zielonej herbaty i 75 razy silniejsza od kwasu alfa liponowego.

 5.  Wspaniała skóra i ochrona przed słońcem

  Astaksantyna wykazała właściwości ochraniające największy narząd organizmu. Badania są jasne i spójne i pokazują znakomite rezultaty pomocy w poziomie nawilżenia skóry, jej gładkości, elastyczności, drobnych zmarszczkach i plamach lub piegach. W rzeczywistości, jeśli dojdzie do oparzenia słonecznego, które powoduje stan zapalny, astaksantyna wnika w komórki skóry i zmniejsza uszkodzenia UVA. Potraktować to można jako wewnętrzny filtr przeciwsłoneczny.

© Pomysł Na Biznes Kosmetyczny,czyli MLM
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci